Elektronika, Nawigacja, Łączność, Zabezpieczenia
Polish flag England flagWojskowe i Specjalne

Produkty, innowacje

Bazując na wieloletnich doświadczeniach rozwinęliśmy szereg własnych konstrukcji i opracowań przeznaczonych dla sektora specjalnego. Jesteśmy producentem m.in. okrętowych systemów łączności wewnętrznej, interkomów dla małych jednostek o wysokiej odporności na warunki eksploatacji, a także szeregu akcesoriów komunikacyjnych jak zestawy słuchawkowe do pracy w trudnych warunkach. Oferujemy również specjalne wykonania systemów nawigacyjnych i łączności. Zapraszamy do zapoznania się z gamą naszych rozwiązań i produktów m.in. w dziale Produkty/Systemy Łączności wewnętrznej. Wszystkie nasze opracowania i produkty wykonywane są zgodnie z m.in. normą AQAP2110.

-

Serwis, instalacje, integracje

Doskonale wykwalifikowana kadra inżynierska, certyfikat bezpieczeństwa przemysłowego II stopnia, poświadczenia osobowe dla pracowników pozwalają nam na wykonywanie prac serwisowych wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie tajemnicy służbowej lub państwowej. Duże doświadczenie w zakresie systemów łączności, nawigacji, techniki zabezpieczeń elektronicznych, oraz szybkość reakcji czynią nas pożądanym partnerem instytucji gdzie priorytetem jest ciągłe zachowanie gotowości do działania. Wieloletnie serwisowanie systemów wojskowych zostało potwierdzone wielokrotnie przez naszych klientów listami referencyjnymi.

-

Dostawy

Posiadamy koncesję MSWiA na wytwarzanie i obrót urządzeniami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym, co w połączeniu z systemem WSK i AQAP umożliwia nam wykonywanie dostaw dla instytucji MON, SG i Policji. Kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z tymi instytucjami pozwala nam na optymalne dostosowanie naszej oferty i sposobu działania do wymagań klienta. Oferowane przez nas produkty dotyczą systemów łączności, nawigacji, rozpoznania, zabezpieczeń, radiolokacji. Jesteśmy również przedstawicielem zagranicznych producentów oferujących technologie wojskowe takich jak Shakepeare, SOS (Silynx), KTi, Future Safety.